Блоги

Пропоную переглянути відео про створення блогу https://www.youtube.com/watch?v=d3JFoYKp98w
Блог - це  веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. 
Учасники групи мають власні блоги. 
Рекомендую переглянути

Збаровська Лілія Миколаївна -  http://dosvidrobotuinformat.blogspot.com/
Мельниченко Неля Анатоліївна -  http://123nelamelnichenko.blogspot.com/
Коритовська Юлія Анатоліївна - http://555ximiya.blogspot.com/
Лукашук Олена Анатоліївна http://lyk1979.blogspot.com/

За авторським складом блоги можуть бути особистими, груповими (корпоративними, клубними.) або суспільними (відкритими). За змістом — тематичними або загальними. Відмінності блогу від традиційного щоденника обумовлюються середовищем, тобто його «мережністю»: блоги зазвичай прилюдні або хоч би доступні певній безлічі користувачів Мережі. Це визначає і відмінності блогових записів від особистого щоденника: перші зазвичай передбачають сторонніх читачів, які можуть вступити в прилюдну полеміку з автором(у відгуках до блог-запису або своїх блогах).
Блоги характеризуються публікацією відгуків («коментарів») відвідувачами, що робить блоги середовищем мережевого спілкування.
1.           Розміщення матеріалів та посилань на веб-ресурси. Можна використовувати свій блог для розповсюдження навчальних матеріалів або посилань на них. Ці матеріали стають доступними для учнів як в школі так і дома.
2.           Он-лайн дискусії. Залишаючи коментар до вашого повідомлення у блозі, учні стають учасниками справжньої дискусії.
3.           Створення публікацій. На зміну шкільних стіннівок прийшли їх електронні замінники. Створіть власну шкільну газету он-лайн.
4.           Дошка оголошень. Блог можна використовувати як віртуальну дошку оголошень.
5.           «Пульт управління» учнівськими блогами. Допомога учням у створенні власного учнівського блогу і тоді вчительський блог стане своєрідним Центральним пультом управління учнівськими блогами.
6.           Відкритий план уроку. Розмістивши конспект уроку чи його план на своєму блозі, ви дасте змогу учням з ним ознайомитися і по можливості підготуватися заздалегідь до уроку, а якщо залишиться щось незрозумілим, то учні зможуть ще раз розібратися самі чи поставити вам віртуальне запитання.
7.           Засоби мультимедіа на вашому блозі. За допомогою декількох кліків мишкою ви зможете продемонструвати унаочнення до нової теми. Вбудовані відеоматеріали, презентації, гіперпосиланні, аудіо лекції – це ваша колекція технічних  засобів для уроків.
8.           Блог – помічник вчителя-організатора.   Ви можете використовувати свій блог для організації позакласних заходів.
9.           Зворотній зв'язок.  Ваш блог можуть читати не лише учні, а і їх батьки, колеги. Можна продумати можливості блогу для тісного контакту з батьками, влаштовувати батьківський лекторій, розміщувати шкільні фотографії. Батьки можуть писати коментарі.

10.      Справжній інтерактивний сайт. Використовуючи можливості гіперпосилань, архівування, вбудованих мультимедіа ви отримаєте сучасний інтерактивний веб-сайт.

Комментариев нет:

Отправить комментарий